Lista produktów marki Esbit

Esbit to niemiecka firma oferująca produkty najwyższej jakości. Termosy oraz kubki termiczne, aluminiowe i tytanowe garnki i menażki, kuchenki turystyczne marki Esbit cechuje niezawodność i świetny wygląd.

Aktywne filtry

Solid Fuel Cookset 1500

Zestaw turystyczny Esbit Solid Fuel Cookset 1500 to lekki i obowiązkowy element każdego biwakowicza oraz podróżnika. Znajdziesz w nim pojemny garnek z pokrywką, stojak oraz palnik dedykowany na alkohol.

Cena 360,00 zł

Solid Fuel Cookset 1000

Zestaw Esbit Solid Fuel Cookset 1000 jest trwałym, kompaktowym i jednocześnie lekkim kompletem dedykowanym dla miłośników wielodniowych trekkingów oraz biwaków. W komplecie znajdują się garnek o pojemności ok. 1000 ml, pokrywka oraz stojak dedykowany na paliwo stałe.

Cena 290,00 zł

Esbit - Kuchenka na paliwo stałe

Ultralekka i kompaktowa awaryjna kuchenka polowa na paliwo stałe. W zestawie znajdują się również trzy tableki paliwa (3x14g).

Kuchenka wykonana została z jednego kawałka lekkiego i wytrzymałego stopu galwanizowanej stali. Po wyprostowaniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.

Cena 35,00 zł

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Small 16 x 5g

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Small 16 x 5g jest drobnym narzędziem, które możesz wykorzystać podczas wyprawy w góry. Wykonana z wysokiej jakości stali jest odporna na oddziaływanie wysokich temperatur oraz wilgoci.

Cena 65,00 zł

Palnik na alkohol Esbit Alcohol Burner

Palnik na alkohol Esbit Alcohol Burner charakteryzuje się prostą budową i bardzo małymi wymiarami. Dedykowany do różnych naczyń turystycznych, pozwoli Ci przygotować gorący posiłek w terenie, nawet w trudniejszych warunkach.

Cena 65,00 zł

Zestaw Esbit Solid Fuel Cookset 1100ml

Zestaw Esbit Solid Fuel Cookset 1100ml to wszechstronny model, który doskonale sprawdzi się podczas kempingów, oraz terenowych aktywności. Kompaktowy zestaw składa się z kuchenki turystycznej, oraz garnka o pojemności 1100 ml.

Cena 300,00 zł

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel to komplet, który po złożeniu zajmuje niewielkie rozmiary, dzięki czemu znajdzie swoje miejsce w każdym plecaku górskiego turysty lub miłośnika biwaków.

Cena 190,00 zł

Zestaw do gotowania Esbit Alcohol Cookset 2,35l

Zestaw do gotowania Esbit Alcohol Cookset 2,35l jest solidnym kompletem dedykowanym w szczególności dla podróżników i fanów biwakowania. Umożliwi Ci on przygotowanie świeżego i kompletnego posiłku w terenie i jednocześnie nie zajmie wiele miejsca w bagażu.

Cena 425,00 zł

Paliwo stałe Esbit Solid Fuel Tablets 12 x 14g

Paliwo stałe Esbit Solid Fuel Tablets 12 x 14g powstało z myślą o podróżnikach i biwakowaniu. Bezpieczne i łatwe w stosowaniu mają postać tabletek, które spalają się niemal niewidocznym dymem.

Cena 50,00 zł

Kuchenka turystyczna Esbit Titanium Solid Fuel Stove

Kuchenka turystyczna Esbit Titanium Solid Fuel Stove jest lekkim modelem, który wykorzystasz podczas aktywności w terenie lub na biwaku. Charakteryzuje się ona również bardzo małymi rozmiarami, dzięki którym zmieścisz kuchenkę nawet w kieszeni.

Cena 95,00 zł

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Large 12 x 14g

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Large 12 x 14g jest największym, lecz wciąż kompaktowym modelem zaprojektowanym z myślą o podróżach. W komplecie z kuchenką otrzymasz bezpieczne i  łatwe w użyciu paliwo stałe, które może być stosowane nawet w ujemnych temperaturach.

Cena 100,00 zł

Turystyczny ekspres ze stali nierdzewnej Esbit Coffee Maker

Turystyczny ekspres ze stali nierdzewnej Esbit Coffee Maker to model ciśnieniowy wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dedykowany dla podróżników świetnie sprawdzi się na biwaku lub w wyższych partiach gór.

Cena 260,00 zł

Zestaw Esbit Cookset

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Large 12 x 14g jest największym, lecz wciąż kompaktowym modelem zaprojektowanym z myślą o podróżach. W komplecie z kuchenką otrzymasz bezpieczne i  łatwe w użyciu paliwo stałe, które może być stosowane nawet w ujemnych temperaturach.

Cena 280,00 zł

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset 585ml

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset 585ml składa się z małych i kompaktowych elementów do gotowania. Znajdziesz w nim garnek wykonany z anodowanego aluminium oraz podstawy na paliwo stałe Esbit.

Cena 170,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1600 ml

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1600 ml charakteryzuje się najwyższą pojemnością z linii Aluminium Pot i jest dedykowany dla podróżników i miłośników wielodniowych trekkingów. Model pozwoli Ci przygotować ciepły posiłek dla maksymalnie trzech osób...

Cena 270,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 625 ml

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 625 ml został zaprojektowany z myślą o wielodniowych trekkingach oraz campingach. Naczynie pozwoli Ci przygotować ciepły i świeży posiłek dla jednej osoby, a jego konstrukcja zachowa wszystkie walory estetyczne i właściwości nawet po...

Cena 170,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1100 ml

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1100 ml jest drugim co do wielkości naczyniem z linii, którego właściwości wykorzystasz w terenie do przygotowania ciepłego posiłku bądź napoju. Jego atutem jest estetyczne matowe wykończenie oraz pozytywny stosunek wagi względem wytrzymałości.

Cena 230,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1000

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1000 to trwałe i jednocześnie lekkie naczynie dedykowane dla podróżników oraz miłośników biwakowania. Z jego pomocą przygotujesz ciepły posiłek dla jednej lub dwóch osób..

Cena 200,00 zł

Garnek Esbit Aluminium Pot 1200

Garnek Esbit Aluminium Pot 1200 to trwałe i jednocześnie lekkie naczynie turystyczne umożliwiające przygotowanie świeżego oraz ciepłego posiłku w terenie. Jest on dedykowany dla jednej lub dwóch osób, a jego konstrukcja została dostosowana do najważniejszych potrzeb zarówno w trakcie gotowania...

Cena 270,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Stainless Steel Pot 1L

Garnek turystyczny Esbit Stainless Steel Pot 1L, a właściwie garnków składa się z dwóch naczyń o różnych pojemnościach. Oba zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która nie wpływa negatywnie na smak potraw i jest bezpieczna w zetknięciu z żywnością.

Cena 230,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Stainless Steel Pot 625ml

Garnek turystyczny Esbit Stainless Steel Pot 625ml jest kompaktowym naczyniem, które możesz zabrać ze sobą w teren. Dedykowany dla podróżników i miłośników biwakowania umożliwia przyrządzenie pełnowartościowego posiłku w naturalnych warunkach.

Cena 170,00 zł

Sztućce Esbit Titanium Cutlery Set w/Silicon Sleeve

Sztućce Esbit Titanium Cutlery Set w/Silicon Sleeve są lekkim zestawem podstawowych elementów niezbędnych do spożycia posiłku. Całość wykonano z bezpiecznych materiałów, które mogą mieć styczność z jedzeniem i nie wpływają negatywnie na jego smak ani zapach.

Cena 180,00 zł

Czajnik Esbit Kettle 1,4L

Czajnik Esbit Kettle 1,4L jest bardzo lekkim naczyniem, dzięki któremu zagotujesz wodę na ulubioną herbatę lub kawę w terenie. Łatwy w obsłudze jest także bezpieczny, dzięki dokładnie dobranym materiałom, które nie wpływają negatywnie na smak i zapach.

Cena 180,00 zł

Czajnik Esbit Kettle 0,6L

Czajnik turystyczny Esbit Kettle 0,6L to poręczne naczynie z anodowanego aluminium, które wykorzystasz podczas biwaków w terenie. Cała jego konstrukcja charakteryzuje się wygodą użytkowania i posiada kompaktowe wymiary dzięki optymalnej pojemności.

Cena 135,00 zł

Sztućce Esbit Titanium Cutlery Set

Czajnik turystyczny Esbit Kettle 0,6L to poręczne naczynie z anodowanego aluminium, które wykorzystasz podczas biwaków w terenie. Cała jego konstrukcja charakteryzuje się wygodą użytkowania i posiada kompaktowe wymiary dzięki optymalnej pojemności.

Cena 135,00 zł

Naczynie turystyczne tytanowe Esbit Titanium Pot

Naczynie turystyczne tytanowe Esbit Titanium Pot jest lekkim modelem, który może pełnić rolę garnka do gotowania lub kubka. Optymalna pojemność 750 ml pozwoli Ci spożywać ciepły posiłek lub ulubioną kawę w każdych warunkach.

Cena 280,00 zł

Naczynia Esbit Aluminium Cookware 3 Non-Stick

Naczynia Esbit Aluminium Cookware 3 Non-Stick są funkcjonalnym kompletem dedykowanym dla miłośników biwakowania oraz turystyki. Zestaw posiada solidne garnki oraz patelnię, które zostały pokryte powłoką chroniącą przed przywieraniem.

Cena 380,00 zł