Lista produktów marki Robens

Robens - duńska firma rodzinna, która działa na rynku outdoorowym od 1984 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu, bogatej infrastrukturze oraz zespołowi wybitnych fachowców, Robens co roku zdobywa wyróżnienia za swoje produkty podczas targów, na łamach magazynów branżowych. Produkty są sprzedawane na ponad 30 rynkach Europy. Mało jest firm w branży outdoorowej, które tak metodycznie i profesjonalnie podchodzą do zagadnień związanych z rozwojem produktu i jakością. Marka Robens powstała z pasji do outdooru. Namioty, śpiwory i maty użytkowane są przez podróżników, oraz dzięki ich sugestiom ciągle ulepszane. Poprzez zastosowanie w nich najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowana w każdych warunkach pogodowych.

Aktywne filtry

Zestaw garnków Robens Frontier Pro Cook Set L

Naczynia Esbit Aluminium Cookware 3 Non-Stick są funkcjonalnym kompletem dedykowanym dla miłośników biwakowania oraz turystyki. Zestaw posiada solidne garnki oraz patelnię, które zostały pokryte powłoką chroniącą przed przywieraniem.

Cena 420,00 zł

Garnek turystyczny Robens Turbo Pot Pro

Garnek turystyczny Robens Turbo Pot Pro świetnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju górskich wędrówek, gdy zechcesz przygotować ciepły posiłek. Ten model wykonano z zastosowaniem specjalnego radiatora oraz neoprenowego rękawa, co znacznie skraca czas gotowania.

Cena 290,00 zł

Zestaw garnków Robens Cookery King Pro

Zestaw garnków Robens Cookery King Pro zaprojektowano z myślą o wszystkich osobach, które wybierają się na wielodniowy trekking lub planując spędzić kilka dni na kempingu i chcą mieć możliwość przygotowania własnych posiłków. Mając przy sobie ten zestaw...

Cena 650,00 zł

Zestaw Robens Leaf Meal Kit - anthracite

Zestaw Robens Leaf Meal Kit Anthracite to rozwiązanie, które docenią miłośnicy wypadów w plener. Składa się z funkcjonalnych naczyń, pozwalających na wygodne spożycie posiłku w terenowych warunkach. W komplecie znajdziesz miskę z pokrywką, kubek oraz sztućce.

Cena 165,00 zł

Garnek turystyczny Robens Ottawa Pot 4L

Garnek turystyczny Robens Ottawa 4L świetnie sprawdzi się podczas grupowych wyjazdów na biwak. Z pomocą tego modelu możesz w wygodny sposób przygotować większą ilość jedzenia dla swojej rodziny lub przyjaciół.

Cena 190,00 zł

Zestaw kubków turystycznych Robens Sierra Steel Cup Set

Zestaw kubków turystycznych Robens Sierra Steel Cup Set pomoże Ci oraz Twojemu partnerowi w komfortowy sposób cieszyć się smakiem Waszej ulubionej herbaty lub aromatycznej kawy podczas spędzania czasu w terenie. Opływowy kształt sprawi, że z łatwością zapakujesz je do swojego turystycznego...

Cena 69,00 zł

Sztućce turystyczne Robens Folding Alloy Cutlery Set

Sztućce turystyczne Robens Folding Alloy Cutlery Set to minimalistyczny model odpowiedni dla osób ceniących sobie jak najmniejszą wagę oraz gabaryty. Bez trudu zmieścisz ten zestaw nawet w kieszeni.

Cena 89,00 zł

Sztućce Robens Titanium Spork

Sztućce Robens Titanium Spork to idealne narzędzie każdego turysty, które pozwoli na spożywanie zarówno zupy, jak i twardszego pożywienia. Połączenie 2 w 1 sprawia, że na szlak lub camping zabierzesz mniejszą ilość ekwipunku bez straty na funkcjonalności.

Cena 89,00 zł