Drążek Obrotowy BNTfhujHD pro Hang ChallengeMyślisz że potrafisz wytrzymać  w zwisie 2 minuty? Nasz drążek uświadomi Cię że nie potrafisz! No chyba że złapiesz za jego aluminiową zieloną część której średnica to 30mm. Te drewniane przesuwane nakładki mają średnicę 48mm i utrzymanie się na nich 2 minut graniczy z cudem.


300,00 zł
Brutto

Ilość
Okres oczekiwania 5-7 dni


 

Regulamin sklepu

 

Wysyłka

Myślisz że potrafisz wytrzymać  w zwisie 2 minuty? Nasz drążek uświadomi Cię że nie potrafisz! No chyba że złapiesz za jego aluminiową zieloną część której średnica to 30mm. Te drewniane przesuwane nakładki mają średnicę 48mm i utrzymanie się na nich 2 minut graniczy z cudem. Poza tym że możesz z tego zrobić zabawny i zaskakujący challenge dla swoich znajomych możesz też wykorzystać to narzędzie do treningu aby wzmocnić swoje przedramię, nadgarstki, palce, psychikę.

Sposób montażu jest zilustrowany na zdjęciach produktowych tego drążka. Widać tam 3 sposoby zawieszenia drążka oparte o dołączone do zestawu tasiemki oraz nierdzewne karabińczyki. (uwaga karabińczyki nie są wspinaczkowe, służą jedynie do statycznego wiszenia)

  • Średnica drewnianych nakładek 48mm.
  • Średnica drążka 30mm.
  • Długość drążka całkowita 59cm.
  • Długość drążka po odliczeniu śrub (zielona rura) 54cm
  • Materiał: aluminium, stal, drewno (Jesion)
drazek-BNTfhujHD-pro

Specyficzne kody