Your shopping cart is empty!
To wytrzymałe urządzenie podręczne GPS ma nowoczesną konstrukcję, fabrycznie wgrane mapy i niesamowicie długi czas pracy baterii – czyli wszystko czego potrzebujesz, by ruszyć na szlak.
Regulamin sklepu
Wysyłka
To wytrzymałe urządzenie podręczne GPS ma nowoczesną konstrukcję, fabrycznie wgrane mapy i niesamowicie długi czas pracy baterii – czyli wszystko czego potrzebujesz, by ruszyć na szlak.
Ekran dotykowy
Jasny, czytelny w świetle słonecznym kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3,5″ ma chemicznie hartowane szkło o zwiększonej odporności na zarysowania. Jest przystosowany do obsługi w rękawicach, doskonale widoczny i łatwy w obsłudze. Na trasie można dotykać, powiększać i przeciągać mapy, aby lepiej orientować się w terenie.
Fizyczne przyciski
Wytrzymała hybrydowa konstrukcja obejmuje również intuicyjne przyciski zwiększające wszechstronność użytkowania w trudnych warunkach pogodowych i w rękawicach. Przycisk szybkiego działania pozwala użytkownikom dostosować funkcje do konkretnych potrzeb.
Zaawansowana nawigacja
Korzystaj z fabrycznie wgranych map TopoActive dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz łatwo dostępnych map globalnych. Zobacz poziomice terenu, dane wysokości, punkty geograficzne i wiele więcej.
Obrazy satelitarne
Pobieraj fotorealistyczne mapy o wysokiej rozdzielczości bezpośrednio do urządzenia za pomocą Wi-Fi®. Wyszukuj szlaki, wybieraj lokalizacje do postoju i parkingi, twórz punkty trasy i nie tylko.
Outdoor Maps+
Wykup plan Outdoor Maps+, aby uzyskać dostęp do różnorodnych map klasy premium z całego świata. Subskrypcja jest regularnie aktualizowana, a zawartość przesyłana do urządzenia przez Wi-Fi.
Dokładność lokalizacji
Wielopasmowy moduł GPS i obsługa wielu systemów GNSS zapewniają doskonałą dokładność pozycjonowania.
PRZYDATNE NARZĘDZIA
Wbudowana jasna latarka LED może służyć jako sygnalizator nawigacyjny lub oświetlać drogę po zmroku. Natomiast wbudowana głośna syrena zaalarmuje inne osoby w razie potrzeby.
CZAS PRACY BATERII
Długi czas pracy baterii umożliwia działanie nawet przez 145 godz. w trybie GPS.
WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Urządzenie to jest zgodne z normami MIL-STD 810 w zakresie odporności na temperaturę, wstrząsy, wodę (IP67) i wibracje, wytrzymując trudne warunki pogodowe i skrajne temperatury.
W PODRÓŻY
Urządzenie to ma zintegrowany stelaż montażowy (Spine Mount 2) oraz smycz z karabińczykiem dla większej wszechstronności podczas wypraw. Jest również kompatybilne z dodatkowymi akcesoriami Spine Mount 2, które są sprzedawane osobno.
GARMIN WEATHER
Uzyskuj prognozy pogody w czasie rzeczywistym, aby na bieżąco wiedzieć o zmieniających się warunkach. Wymaga aktywnego połączenia Wi-Fi lub aktywnego połączenia z siecią komórkową oraz korzystania z aplikacji Garmin Explore na kompatybilnym sparowanym smartfonie.
CZUJNIKI ABC
Zyskaj wbudowane funkcje wysokościomierza do podawania danych na temat wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego kompasu elektronicznego do określania kierunku.
UDOSTĘPNIANIE LOKALIZACJI LIVETRACK™
Bliscy mogą śledzić Twoją pozycję w czasie rzeczywistym i zobaczyć dane dotyczące Twojej trasy, takie jak odległość, czas i wysokość. Funkcja ta wymaga aktywnego połączenia z siecią komórkową oraz korzystania z aplikacji Garmin Connect na sparowanym smartfonie.
ZAPLANUJ PODRÓŻE
Korzystaj z płynnego planowania podróży z możliwością łatwego lokalizowania punktów geograficznych, udostępniania tras itp. Wymaga to aktywnego połączenia z Wi-Fi lub siecią komórkową oraz korzystania z aplikacji Garmin Explore na kompatybilnym smartfonie.
Cechy fizyczne |
|
| Materiał soczewki: | Chemicznie utwardzane szkło |
| Wymiary fizyczne: | 6,7 cm x 17,9 cm x 3,3 cm (2,6″ x 7″ x 1,3″) |
| Waga: | 276 g (9,7 oz) |
| Klasa wodoszczelności: | IP67 |
| MIL-STD-810: | Tak (w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności); tylko samo urządzenie |
| Ekran dotykowy: | ![]() |
| Typ wyświetlacza: | Kolorowy transreflektywny ekran TFT |
| Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: | 4,7 × 7,7 cm (1,9″ × 3″) (szer. × wys.); przekątna 8,9 cm (3,5″) |
| Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: | 282 x 470 pikseli |
| Bateria: | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy |
| Czas pracy baterii: | Wszystkie systemy satelitarne + wielopasmowe: do 145 godz.* Tryb ekspedycji: do 840 godzin * Przy założeniu typowego użytkowania z wykorzystaniem technologii SatIQ™ |
| Pamięć/historia: | 64 GB (pamięć na pliki użytkownika może się różnić w zależności od typu zainstalowanych map) |
| Złącze: | USB-C |
Mapy i Pamięć |
|
| Fabrycznie załadowane mapy: | ![]() |
| Możliwość dodawania map: | ![]() |
| Mapa bazowa: | ![]() |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokłada nawigacja po drogach): | ![]() |
| Wycinki mapy: | Tak (15 000) |
| BIRDSEYE: | Tak (bezpośrednio do urządzenia) |
| Obejmuje szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe): | ![]() |
| Obejmuje wyszukiwanie punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe): | ![]() |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary: | ![]() |
| Pamięć/karta pamięci: | Tak (karta microSD o maks. pojemności 1 TB) |
| Punkty orientacyjne: | ![]() |
| Kursy: | Nieograniczone |
| Aktywności: | Nieograniczone |
| Profile aktywności: | ![]() |
| Importowanie plików GPX : | ![]() |
| Rejestrowanie RINEX: | ![]() |
Czujniki |
|
| GPS: | ![]() |
| GLONASS: | ![]() |
| GALILEO: | ![]() |
| QZSS: | ![]() |
| BEIDOU: | ![]() |
| IRNSS: | ![]() |
| Wysokościomierz barometryczny: | ![]() |
| Kompas: | Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy) |
| Bardzo czuły odbiornik: | ![]() |
| Kompas GPS (podczas ruchu): | ![]() |
| Wiele pasm częstotliwości: | ![]() |
Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień |
|
| Aplikacja Connect IQ™ (umożliwia pobieranie tarcz zegarka, pól danych i aplikacji): | ![]() |
| Powiadomienia z telefonu w urządzeniu podręcznym: | ![]() |
| Pogoda (Weather bez „Active”): | ![]() |
| Zgodność z Garmin Connect™ Mobile: | ![]() |
| Garmin Share: | ![]() |
| Kod dostępu: | ![]() |
| Klawiatura z funkcją autokorekty: | ![]() |
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania |
|
| Aplikacja Livetrack: | ![]() |
| Syrena bezpieczeństwa: | ![]() |
Funkcje taktyczne |
|
| Zgodność z aplikacją AB Synapse: | ![]() |
| Kalkulator balistyczny: | Tak (wymagane odblokowanie) |
| Podwójna siatka współrzędnych: | ![]() |
| Tryb nocny: | ![]() |
Funkcje dla zajęć na powietrzu |
|
| Nawigacja od punktu do punktu: | ![]() |
| Szczegółowe wskazówki głosowe : | ![]() |
| TracBack® : | ![]() |
| Pomiar powierzchni: | ![]() |
| Informacje o położeniu słońca i księżyca: | ![]() |
| Obsługa funkcji geocache: | Tak (Geocache Live) |
| Zgodność z własnymi mapami: | Tak (500 własnych kafelków map) |
| Przeglądarka zdjęć: | ![]() |
| Widżet pilota inReach: | ![]() |
| Latarka sygnalizacyjna LED: | ![]() |
| Latarka: | ![]() |
Funkcje inReach® |
|
| Zgodność z inReach®: | ![]() |
Aplikacje zewnętrzne |
|
| Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore™: | ![]() |
| Obsługa serwisu Garmin Explore: | ![]() |
| Śledzenie psów: | Tak (po sparowaniu ze zgodnym systemem do śledzenia psów) |
Połączenia |
|
| Łączność bezprzewodowa: | Tak (Wi-Fi®, Bluetooth®, ANT+®) |