Your shopping cart is empty!
Regulamin sklepu
Wysyłka
Zachowaj łączność dzięki inReach Mini 3 Plus – wytrzymałemu komunikatorowi satelitarnemu z funkcją SOS1, kolorowym ekranem dotykowym oraz wbudowanym głośnikiem i mikrofonem. Gdy Twoja przygoda zaprowadzi Cię poza zasięg sieci komórkowej, technologia inReach Plus pozwoli Ci wysyłać dłuższe wiadomości tekstowe, zdjęcia i wiadomości głosowe, dzięki aktywnej subskrypcji.
WIADOMOŚCI GŁOSOWE
Korzystaj z wbudowanego głośnika i mikrofonu na urządzeniu lub kompatybilnym smartfonie, sparowanym z aplikacją Garmin Messenger™, aby wysyłać 30-sekundowe wiadomości głosowe. Nie potrzebujesz do tego zasięgu sieci komórkowej. Możesz również odczytać transkrypcję wiadomości głosowych na kolorowym wyświetlaczu.
WIADOMOŚCI TEKSTOWE
Korzystaj z klawiatury na wyświetlaczu z ekranem dotykowym, aby przesyłać i odbierać dłuższe wiadomości tekstowe1 (maksymalna liczba znaków: 1600) bezpośrednio na urządzeniu. Możesz też połączyć kompatybilny smartfon z aplikacją Garmin Messenger, aby przesyłać i odbierać wiadomości tekstowe, wysyłać emotki i reakcje lub rozpocząć czat grupowy.
UDOSTĘPNIANIE ZDJĘĆ
Udostępniaj zdjęcia ze swojej przygody po sparowaniu urządzenia z kompatybilnym smartfonem za pomocą aplikacji Garmin Messenger. Możesz także wyświetlać otrzymane zdjęcia na kolorowym wyświetlaczu urządzenia.
WYSYŁANIE WIADOMOŚCI SOS
Eksploruj spokojnie, wiedząc, że możesz wysłać interaktywną wiadomość SOS1 ze współrzędnymi GPS do Garmin Response — międzynarodowego centrum koordynacyjnego z całodobowym personelem, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach. Wiadomości są wysyłane za pośrednictwem sieci satelitarnej Iridium o globalnym zasięgu, a nie sieci komórkowej.
UDOSTĘPNIANIE LOKALIZACJI LIVETRACK™
Dzięki aktywnej subskrypcji usług satelitarnych inReach możesz łatwo udostępniać swoją lokalizację znajomym i rodzinie, gdy jesteś w trasie. Nie musisz kierować urządzenia bezpośrednio w stronę nieba, aby znaleźć satelity. Mogą oni zobaczyć Twoje postępy, w tym dystans, czas i wysokość.
POZOSTAŃ NA WŁAŚCIWYM SZLAKU
Korzystaj z aplikacji Garmin Explore na smartfon, aby polepszyć wrażenia; zaplanuj podróż i podążaj wyznaczoną trasą do celu i z powrotem.
Cechy fizyczne |
|
| Materiał soczewki | Chemicznie wzmocnione szkło |
| Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: | 5,5 x 9,80 x 2,67 cm |
| Waga: | 125,2 g |
| Klasa wodoszczelności: | IP67 |
| MIL-STD-810: | Tak (w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności); tylko samo urządzenie |
| Ekran dotykowy: | ![]() |
| Typ wyświetlacza: | Transfleksyjny, kolorowy ekran MIP |
| Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: | 38,56 × 28,98 mm, przekątna 48,26 mm |
| Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: | 306 x 230 pikseli |
| Typ baterii: | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy |
| Czas pracy na baterii: | Maks. 14 dni w trybie śledzenia co 10 minut przy standardowym rejestrowaniu aktywności i pełnym widoku nieba Maks. 4 dni przy umiarkowanym przysłonięciu nieba przez drzewa (domyślne) Maks. 5 dni w trybie śledzenia co 10 minut przy szczegółowym rejestrowaniu aktywności i pełnym widoku nieba Maks. 2 dni przy umiarkowanym przysłonięciu nieba przez drzewa Maks. 30 dni w trybie śledzenia co 30 minut przy standardowym rejestrowaniu aktywności i pełnym widoku nieba Maks. 10 dni przy umiarkowanym przysłonięciu nieba przez drzewa Maks. 1 rok po wyłączeniu |
| Złącze: | USB-C |
Mapy i Pamięć |
|
| Mapa bazowa: | ![]() |
| Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach): | Tak (z Garmin Explore™ App) |
| Obrazy satelitarne: | Tak (za pośrednictwem aplikacji Garmin Explore) |
| Obejmuje szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe): | Tak (z Garmin Explore™ App) |
| Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe): | Tak (z Garmin Explore™ App) |
| Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary: | Tak (z Garmin Explore™ App) |
| Punkty orientacyjne: | ![]() |
| Kursy: | ![]() |
| Aktywności: | ![]() |
| Importowanie plików GPX: | ![]() |
Czujniki |
|
| GPS: | ![]() |
| GALILEO: | ![]() |
| QZSS: | ![]() |
| BeiDou: | ![]() |
| Kompas: | ![]() |
| Bardzo czuły odbiornik: | ![]() |
| Kompas GPS (podczas ruchu): | ![]() |
| Wiele pasm częstotliwości: | ![]() |
Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień |
|
| Prognoza pogody: | Tak (z Garmin Explore™ App) |
| Zgodność z aplikacją Garmin Messenger: | ![]() |
| Polecenia głosowe: | ![]() |
| Notatki głosowe: | ![]() |
| Garmin Share: | ![]() |
| Kod dostępu: | ![]() |
| Następne słowo, autouzupełnianie, autokorekta: | Tak (następne słowo, autouzupełnianie) |
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania |
|
| Aplikacja LiveTrack: | ![]() |
| Syrena bezpieczeństwa: | ![]() |
Funkcje dla zajęć na powietrzu |
|
| Nawigacja od punktu do punktu: | ![]() |
| TracBack®: | ![]() |
| Przeglądarka zdjęć: | ![]() |
Funkcje inReach® |
|
| Interaktywna funkcja SOS: | ![]() |
| Pogoda (Weather bez „inReach”): | ![]() |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numer SMS i adresy e-Mail: | ![]() |
| Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń InReach: | ![]() |
| Wysyłaj i odbieraj wiadomości grupowe.: | ![]() |
| Wysyłanie i odbieranie zdjęć: | ![]() |
| Wysyłanie i odbieranie wiadomości głosowycha: | ![]() |
| Wysyłanie i odbieranie wiadomości o długości 1600 znaków: | ![]() |
| Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach: | ![]() |
| LiveTrack: | ![]() |
| Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości: | ![]() |
| Zgodność z InReach®: | ![]() |
Aplikacje zewnętrzne |
|
| Kompatybilny z aplikacją garmin Explore™: | ![]() |
| Obsługa serwisu Garmin Explore: | ![]() |
| Inteligentne przełączanie między siecią Wi-Fi, komórkową i satelitarną za pomocą aplikacji Garmin Messenger: | ![]() |
Połączenia |
|
| Łączność bezprzewodowa: | Tak (BLE, ANT+®) |