Your shopping cart is empty!
Dla poważnych sportowców i poszukiwaczy przygód, którzy chcą przekraczać swoje granice, ten multisportowy smartwatch GPS klasy premium został stworzony do działania i przystosowany jest do większych nadgarstków. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji...
Regulamin sklepu
Wysyłka
JASNY WYŚWIETLACZ AMOLED | PRZYSTOSOWANY DO NURKOWANIA | OSŁONA CZUJNIKA
SPECJALISTYCZNE TRENINGI DLA OSIĄGNIĘCIA NIEOGRANICZONEGO POTENCJAŁU
WBUDOWANY GŁOŚNIK I MIKROFON | POLECENIA GŁOSOWE OFFLINE
WBUDOWANA LATARKA LED
Dla poważnych sportowców i poszukiwaczy przygód, którzy chcą przekraczać swoje granice, ten multisportowy smartwatch GPS klasy premium został stworzony do działania i przystosowany jest do większych nadgarstków. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji - treningu siłowego, nurkowania, wbudowanego głośnika i mikrofonu do obsługi głosowej, zintegrowanej latarki LED i nie tylko.
Cechy zegarka |
|
| Ocena jakości snu i statystyki: | ![]() |
| Czas pracy baterii (tryb zegarka): | Do 29 dni (13 dni w trybie ciągłego włączenia) |
| Zainstakowane mapy: | ![]() |
| Codzienne sugestie treningowe: | ![]() |
| Saturacja na podstawie pomiaru pulsoksymetru: | ![]() |
| Latarka LED: | ![]() |
| Garmin Pay™: | ![]() |
| Wielopasmowy GPS: | ![]() |
| Pamięć na muzykę: | ![]() |
| Dzwoń i wysyłaj dyktowane wiadomości tekstowe: | ![]() |
| Ocena gotowości do treningu: | ![]() |
| Stan wytrenowania: | ![]() |
| Rodzaj wyświetlacza: | AMOLED |
| Ekran dotykowy: | ![]() |
| Klasa wodoszczelności: | 10 ATM |
Ogólne |
|
| Materiał paska: | Silikon |
| Materiał soczewki: | Szkło Corning® Gorilla® Glass lub szafirowe |
| Materiał ramki: | Stal nierdzewna lub tytan |
| Obudowa: | Polimer wzmocniony włóknem szklanym i metalowa pokrywa tylna |
| Zgodność z opaską QuickFit™: | W zestawie (26 mm) |
| Rozmiar koperty (szer. x dł. x wys.): | 51 x 51 x 14,7 mm Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:
|
| Waga: | Stal nierdzewna: 102 g (sama koperta: 74 g) Tytanowy: 92 g (sama koperta: 64 g) |
| Szczelne przyciski indukcyjne: | ![]() |
| Wbudowany głośnik i mikrofon: | ![]() |
| Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: | Średnica: 35,56 mm (1,4”) |
| Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: | 454 × 454 pikseli |
| Kolorowy wyświetlacz: | ![]() |
| Opcja ustawienia dużej czcionki: | ![]() |
| Czas pracy: | W trybie zegarka: do 29 dni (13 dni w trybie ciągłego włączenia) Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 41 dni Tylko GPS: do 84 godz. (65 godz. w trybie ciągłego włączenia) Wszystkie systemy satelitarne: do 68 godz. (54 godz. w trybie ciągłego włączenia) Wszystkie systemy satelitarne i wielopasmowe: nawet 62 godz. (49 godz. w trybie ciągłego włączenia)* Wszystkie systemy satelitarne i muzyka: do 18 godz. Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 145 godz. Tryb GPS wycieczki: do 31 dni * Przy założeniu typowego użytkowania z wykorzystaniem technologii SatIQ |
| Metoda ładowania: | Ładowarka ze złączem Garmin |
| Pamięć/historia: | 32 GB |
Cechy zegarka |
|
| Czas/data: | ![]() |
| Synchronizacja czasu przez GPS: | ![]() |
| Automatyczny czas letni: | ![]() |
| Budzik: | ![]() |
| Minutnik: | ![]() |
| Stoper: | ![]() |
| Godzina wschodu/zachodu słońca: | ![]() |
Monitorowanie stanu zdrowia |
|
| Nadgarstkowy pomiar tętna (stały, co sekundę): | ![]() |
| Średnie dzienne tętno spoczynkowe: | ![]() |
| Alerty nietypowo wysokiego tętna: | ![]() |
| Rytm oddychania (24X7): | ![]() |
| Wiek sprawności: | ![]() |
| Monitor energii Body Battery™: | ![]() |
| Całodniowe śledzenie stresu: | ![]() |
| Minutnik oddechu relaksacyjnego: | ![]() |
| Ćwiczenia oddechowe: | ![]() |
| Sen: | ![]() |
| Asystent snu: | ![]() |
| Wykrywanie drzemek : | ![]() |
| Nawodnienie: | Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™) |
| Funkcje zdrowia kobiety: | Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™) |
| Zestawienie danych nt. zdrowia: | ![]() |
| Asystent Jet Lagu: | ![]() |
Czujniki |
|
| GPS: | ![]() |
| GLONASS: | ![]() |
| Galileo: | ![]() |
| QZSS: | ![]() |
| BeiDou: | ![]() |
| Technologia SatIQ™: | ![]() |
| Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™: | ![]() |
| Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji: | ![]() |
| Wysokościomierz barometryczny: | ![]() |
| Kompas: | ![]() |
| Żyroskop: | ![]() |
| Akcelerometr: | ![]() |
| Termometr: | ![]() |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | ![]() |
| Czujnik głębokości: | Tak (do 40 m) |
Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień |
|
| Łączność: | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżet i aplikacje): | ![]() |
| Sklep Conncet IQ™ w urządzeniu: | ![]() |
| Powiadomienia z telefonu: | ![]() |
| Odpowiedź tekstowa/odrzuć podłączania za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™): | ![]() |
| Wyświetlanie obrazków z powiadomień na zegarku (tylko Android™): | ![]() |
| Poranny raport : | ![]() |
| Kalendarz: | ![]() |
| Prognoza pogody: | ![]() |
| Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Conncet™ Mobile: | ![]() |
| Oszczędzanie baterii - tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania: | ![]() |
| Sterowanie muzyką: | ![]() |
| Odtwarza muzykę: | ![]() |
| Znajdź mój telefon: | ![]() |
| Funkcja Znajdź mój zegarek: | ![]() |
| Funkcja Znajdź mój telefon podczas aktywności GPS: | ![]() |
| Zgodność z aplikacją Garmin Messenger: | ![]() |
| Pilot VIRB®: | ![]() |
| Sterowanie trenażerem Serii Smart: | ![]() |
| Zgodność z Garmin Connect™ Mobile: | ![]() |
| Zgodność ze smartfonami: | iPhone®, Android™ |
| Akcje: | ![]() |
| Połączenia telefoniczne BLUETOOTH i obsługa asystenta głosowego: | ![]() |
| Polecenia głosowe: | ![]() |
| Tryb Red Shift: | ![]() |
| Garmin PAY™: | ![]() |
Profile aktywności |
|
| Dostępne profile aktywności na siłowni: | Siła, HIIT, Kardio, Orbitrek, Trening na Maszynie Eliptycznej, Schody, Ergometr wioślarski, Skakanka |
| Multisport: | Pływanie/Bieganie, Triatlon |
| Zdrowie: | Spacer, Chód w pomieszczeniu, Pilates, Joga |
| Trening w hali: | Bieg na bieżni mechanicznej, Bieganie po torze krytym, Bieganie wirtualne |
| Bieganie w terenie: | Bieganie, Bieg na bieżni lekkoatletycznej, Bieg przełajowy, Ultrabieg, bieg przeszkodowy |
| Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie: | Wędrówka, Wspinaczka w pomieszczeniach, Bouldering, Wspinaczka, Myślistwo, Jeździectwo, Golf, Disc golf, łucznictwo |
| Dostępne profile jazdy rowerem: | Jazda rowerem, Jazda miejska, Kolarstwo górskie, Jazda po szutrze, Jazda rowerem do pracy, Wycieczki rowerowe, E-rower, Kolarstwo górskie (rower elektryczny), Jazda Rowerem w Pomieszczeniu, Jazda przełajowa, BMX |
| Dostępne profile pływania: | Pływanie w basenie, Pływanie na otwartym akwenie |
| Na wodzie: | SUP, Wioślarstwo, Kajakarstwo, Surfing, Kiteboarding, Windsurfing, Wędkarstwo, Wodniactwo, Żeglarstwo, regaty, Narty wodne, Wakeboarding, Wakesurfing, Tubing, Nurkowanie z rurką, Ekspedycja żeglarska, Sporty wodne powierzchniowe |
| Sporty motorowe: | Jazda na motocyklu, Overlanding, Motorcrossing, quad, Jazda na skuterze śnieżnym |
| Sporty rakietowe: | Tenis, Pickleball, Badminton, squash, tenis stołowy, Padel, Tenis platformowy, Racquetball |
| Śnieg i zima: | Narty, Snowboard, Snowboard poza trasą, Biegi narciarskie, Biegi narciarskie stylem łyżwowym, Narciarstwo przełajowe, łyżwiarstwo, Chodzenie po śniegu w rakietach śnieżnych |
| Profile sportowe: | Koszykówka, Siatkówka, Hokej na trawie, Hokej na lodzie, Piłka nożna, Futbol amerykański, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Krykiet, Softball, Baseball |
| W pierścieniu: | Boks, Mieszane sztuki walki |
| Komputery: | Nurkowanie z akwalungiem (jedna mieszanka), freediving, aplikacja do pomiaru głębokości |
| Inne profile aktywności: | Funkcja Jumpmaster, Aktywności taktyczne, Jazda na rolkach |
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania |
|
| Wykrywanie zdarzeń podczas wybranych aktywności: | ![]() |
| Alert wykrywania zdarzeń w telefonie dla urządzeń noszonych na ciele: | ![]() |
| Pomoc: | ![]() |
| Aplikacja LiveTrack: | ![]() |
| Group LiveTrack: | ![]() |
| Udostępnianie zdarzeń na żywo: | ![]() |