Your shopping cart is empty!
Venu X1 łączy praktyczne funkcje, których potrzebujesz w smartwatchu, z lekkimi materiałami konstrukcyjnymi oraz zaawansowanymi funkcjami monitorowania zdrowia i kondycji. Doskonale sprawdza się podczas treningu, odpoczynku lub odkrywania nowych szlaków — ten smartwatch nigdy Cię nie zawiedzie.
Regulamin sklepu
Wysyłka
CZYTELNY WYŚWIETLACZ 2″ | SZAFIROWA SOCZEWKA ODPORNA NA ZARYSOWANIA
SMUKŁY | LEKKI | TYTANOWY DEKIEL
MONITOROWANIE ZDROWIA 24/7 | ZAAWANSOWANE FUNKCJE TRENINGOWE
WBUDOWANA LATARKA LED
PONAD 100 APLIKACJI SPORTOWYCH I WGRANE MAPY
WBUDOWANY GŁOŚNIK I MIKROFON | POLECENIA GŁOSOWE
Venu X1 łączy praktyczne funkcje, których potrzebujesz w smartwatchu, z lekkimi materiałami konstrukcyjnymi oraz zaawansowanymi funkcjami monitorowania zdrowia i kondycji. Doskonale sprawdza się podczas treningu, odpoczynku lub odkrywania nowych szlaków — ten smartwatch nigdy Cię nie zawiedzie.
Pokochasz te funkcje |
|
| Ocena jakości snu i statystyki: | ![]() |
| Czas pracy baterii (tryb zegarka): | Do 8 dni |
| Zainstalowane mapy: | ![]() |
| Saturacja na podstawie pomiaru pulsoksymetru: | Tak (kontrola na miejscu i opcjonalna całodzienna aklimatyzacja i podczas snu) |
| Latarka LED: | ![]() |
| Garmin Pay™: | ![]() |
| Pamięć na muzykę: | ![]() |
| Dzwoń i wysyłaj dyktowane wiadomości tekstowe: | ![]() |
| Ocena gotowości do treningu: | ![]() |
| Stan wytrenowania: | ![]() |
| Rodzaj wyświetlacza: | AMOLED (opcjonalny tryb „zawsze włączony”) |
| Ekran dotykowy: | ![]() |
| Klasa wodoszczelności: | Pływanie, 5 ATM |
Własności fizyczne i działanie |
|
| Materiał paska: | Silikon |
| Materiał soczewki: | Szafirowa soczewka |
| Obudowa: | Polimer wzmocniony włóknem szklanym z tytanowym deklem |
| Paski z mechanizmem szybkiego odłączania: | ![]() |
| Rozmiar koperty (szer. × dł. × wys.): | 41 × 46 × 7,9 mm |
| Waga: | 34 g (40 g z paskiem ComfortFit) |
| Wbudowany głośnik i mikrofon: | ![]() |
| Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: | Przekątna 51,2 mm (2″); obszar wyświetlacza 1304 mm² |
| Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: | 448 x 486 pikseli |
| Kolorowy wyświetlacz: | ![]() |
| Opcja ustawienia dużej czcionki: | ![]() |
| Czas działania baterii: | Tryb zegarka: do 8 dni (2 dni w trybie ciągle włączonego wyświetlacza) Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 11 dni Tryb GNSS tylko GPS: maks. 16 godz. Tryb GNSS z wszystkimi systemami: nawet 14 godz. Tryb GNSS z wszystkimi systemami i muzyką: do 7 godzin |
| Metoda ładowana: | Ładowarka ze złączem Garmin |
| Pamięć/historia: | 32 GB |
Cechy zegarka: |
|
| Czas/data: | ![]() |
| Synchronizacja czasu przez GPS: | ![]() |
| Automatyczny czas letni: | ![]() |
| Budzik: | ![]() |
| Minutnik: | ![]() |
| Stoper: | ![]() |
| Godzina wschodu/zachodu słońca: | ![]() |
Monitorowanie stanu zdrowia |
|
| Nadgarstkowy pomiar tętna (stały. co sekundę) | ![]() |
| Średnie dzienne tętno spoczynkowe: | ![]() |
| Alerty nietypowo wysokiego tętna: | Tak (wysokie i niskie) |
| Rytm oddychanie (24x7): | ![]() |
| Wiek sprawnościowy: | ![]() |
| Monitor energii Body Battery™: | ![]() |
| Całodniowe śledzenie stresu: | ![]() |
| Przypomnienia o relaksie: | ![]() |
| Minutnik oddechu relaksacyjnego: | ![]() |
| Medytacja: | ![]() |
| Ćwiczenia oddechowe: | ![]() |
| Sen: | Tak (zaawansowane) |
| Asystent snu: | ![]() |
| Wykrywanie drzemki: | ![]() |
| Nawodnienie: | Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™) |
| Funkcje zdrowia kobiet: | Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™) |
| Zestawienie danych nt. zdrowia: | ![]() |
| Temperatura skóry: | ![]() |
| Aaystent Jet Lagu: | ![]() |
Czujniki: |
|
| GPS: | ![]() |
| GLONASS: | ![]() |
| Galileo: | ![]() |
| QZSS: | ![]() |
| BeiDou: | ![]() |
| Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™: | ![]() |
| Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji: | ![]() |
| Wysokościomierz barometryczny: | ![]() |
| Kompas: | ![]() |
| Żyroskop: | ![]() |
| Akcelerometr: | ![]() |
| Termometr: | ![]() |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | ![]() |
Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień: |
|
| Łączność: | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje): | ![]() |
| Sklep Conncet IQ™ w urządzeniu: | ![]() |
| Powiadomienia z telefonu: | ![]() |
| Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™): | ![]() |
| Wyświetlanie obrazków z powiadomień na zegarku (tylko Android™): | ![]() |
| Poranny raport: | ![]() |
| Kalendarz: | ![]() |
| Prognoza pogody: | ![]() |
| Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile: | ![]() |
| Oszczędzanie baterii - tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania: | ![]() |
| Sterowanie muzyką: | ![]() |
| Odtwarza muzykę: | ![]() |
| Znajdź mój telefon: | ![]() |
| Funkcja znajdź mój zegarek: | ![]() |
| Funkcja Znajdź mój telefon podczas aktywności GPS: | ![]() |
| Zgodność z aplikacją Garmin Messenger: | ![]() |
| Sterowanie trenażerem serii Smart: | ![]() |
| Zgodność z Garmin Connect™ Mobile: | ![]() |
| Zgodność ze smartfonami: | iPhone®, Android™ |
| Akcje: | ![]() |
| Połączenia telefoniczne BLUETOOTH i obsługa asystenta głosowego: | ![]() |
| Polecenia głosowe: | ![]() |
| Tryb Red Shift: | ![]() |
| Garmin Share: | ![]() |
| Kod dostępu: | ![]() |
Ćwiczenia i plany treningowe |
|
| Codzienne sugestie treningowe — bieganie: | ![]() |
| Codzienne sugestie treningowe — jazda na rowerze: | ![]() |
| Garmin Running Coach: | ![]() |
| Eksperci Garmin Running Coach: | ![]() |
| Garmin Cycling Coach: | ![]() |
| Garmin Coach — predefiniowane plany dla rowerzystów: | ![]() |
| Garmin Coach - ćwiczenia siłowe: | ![]() |
| Treningi wydolnościowe: | ![]() |
| Treningi siłowe: | ![]() |
| Treningi HIIT: | ![]() |
| Treningi jogi: | ![]() |
| Treningi Pilates: | ![]() |
| Animacje treningowe na ekranie: | ![]() |
| Obraz zaangażowania partii mięśniowych: | ![]() |
Profile aktywności |
|
| Dostępne profile aktywności na siłowni: | Siła, HIIT, Kardio, Orbitrek, Trening na Maszynie Eliptycznej, Schody, Ergometr wioślarski, Skakanka |
| Multisport: | Triatlon, Pływanie/Bieganie |
| Zdrowie: | Spacer, Pilates, Joga, Chód w pomieszczeniu, Mobilność, Medytacja |
| Trening na hali: | Bieg na bieżni mechanicznej, Bieganie po torze krytym, Bieganie wirtualne |
| Bieganie w terenie: | Bieganie, Bieg na bieżni lekkoatletycznej, Bieg przełajowy, Ultrabieg, Bieg przeszkodowy, Adventure Racing |
| Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie: | Wędrówka, Wspinaczka w pomieszczeniach, Bouldering, Wspinaczka, Myślistwo, Rucking, Alpinizm, Ekspedycja, Jeździectwo, Golf, Disc golf, łucznictwo |
| Dostępne profile jazdy rowerem: | Jazda rowerem, Jazda miejska, Kolarstwo górskie, Jazda po szutrze, Jazda rowerem do pracy, Wycieczki rowerowe, E-rower, Kolarstwo górskie (rower elektryczny), Jazda rowerem w pomieszczeniu, Jazda przełajowa, BMX |
| Dostępne profile pływania: | Pływanie w basenie, Pływanie na otwartym akwenie |
| Na wodzie: | SUP, Wioślarstwo, Kajakarstwo, Wędkarstwo, Wodniactwo, Żeglarstwo, Ekspedycja żeglarska |
| Sporty motorowe: | Jazda na motocyklu, Overlanding, motocross, quad, Jazda na skuterze śnieżnym |
| Sporty rakietowe: | Tenis, Pickleball, Badminton, Squash, Tenis stołowy, Padel, Tenis platformowy, Racquetball |
| Śnieg i zima: | Narty, Snowboard, Snowboard poza trasą, Biegi narciarskie, Biegi narciarskie stylem łyżwowym, Narciarstwo przełajowe, łyżwiarstwo, Chodzenie po śniegu w rakietach śnieżnych |
| Profile sportowe: | Koszykówka, Siatkówka, Hokej na trawie, Hokej na lodzie, Piłka nożna, Futbol amerykański, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Krykiet, Softball, Baseball |
| Na ringu: | Boks, Mieszane sztuki walki |
| Inne profile aktywności: | Jazda na rolkach, gry |