Kuchnia turystyczna

Podkategorie

Kuchnia turystyczna

Aktywne filtry

Nabój gazowy kartusz do kuchenek turystycznych

Kartusz napełniony jest wydajnym, wysokokalorycznym gazem-butanem

Wystarcza na 150-200 minut ciągłego gotowania

Małe wymiary sprawiają, że pasuje do wielu rodzajów kuchenek

Dzięki prostemu mechanizmowi i specjalnym zabezpieczeniom spełniającym europejskie normy...

Cena 12,00 zł

Kuchenka turystyczna mini składana na kartusze

Kuchenka turystyczna mini rozkładana na kartusze gazowe 400ml

 • Kuchenka świetnie sprawdzi się na wyprawie, kempingu, pod namiotem, na rybach itd.
 • Z dala od cywilizacji ugotujesz wodę lub przygotować obiad
 • Kompaktowe wymiary po złożeniu 11 x 11 x 10 cm
Cena 59,00 zł

Kuchenka turystyczna składana z osłoną na kartusze

Idealne rozwiązanie na biwaki, campingi i inne gotowanie w terenie. Dzięki niewielkim rozmiarom i walizce możemy ją zabrać wszędzie ze sobą.

 • Zapalacz piezoelekryczny
 • Osłona płomienia przed wiatrem
 • Możliwość używania garnków od 5 do 20 cm średnicy
 • ...
Cena 80,00 zł

Krzesiwo magnezowe

Bardzo proste w użyciu. Wystarczy na dłuższy czas niż zapalniczka. Niezawodne nawet, gdy jest mokre. Pozwala rozpalić ogień bez względu na warunki atmosferyczne. Świetnie nadaje się do rozpalania ogniska, grilla itp. Temperatura wytwarzana przez opiłki magnezowe 3000 °C.

Cena 12,00 zł

Niezbędnik turystyczny 6w1

Przybornik zawiera:

 • Łyżka
 • Widelcec
 • Korkociąg
 • Otwieracz do konserw
 • Nóż
 • Otwieracza do butelek
Cena 38,00 zł

Mini mocny niezbędnik wojskowy

Mini mocny niezbędnik wojskowy

 • Łyżka
 • Widelec
 • Korkociąg
 • Ostrze z blokadą
 • Otwieracz
 • Pokrowiec
Cena 35,00 zł

Niezbędnik turystyczny 6w1 - czerwony

Kieszonkowy niezbędnik wojskowy i turystyczny - nóż z otwieraczem do butelek, widelec oraz łyżka zintegrowana w jednym poręcznym scyzoryku, który zawsze możesz mieć przy sobie.

Cena 29,00 zł

Krzesiwo survivalowe

Krzesiwo survivalowe to najszybszy sposób by rozpalić ognisko. 

Jest łatwe w użyciu i niezawodne!

Cena 22,00 zł

Krzesiwo survivalowe z otwieraczem

Proste w użyciu i niezawodne krzesiwo survivalowe XXXL.

Jedno z najdłuższych i najgrubszych dostępnych na rynku. 

Cena 26,00 zł

Zestaw naczyń turystycznych 9 w 1

Kompletny zestaw naczyń turystycznych składający się aż z 9 elementów. Doskonale sprawdzą się na campingu i wycieczce. Garnek, patelnia oraz chochla posiadają składane rączki co ułatwia ich złożenie i przechowywanie. Wykonane zostały z aluminium (garnek, patelnia i przykrywka)...

Cena 85,00 zł

Solid Fuel Cookset 1500

Zestaw turystyczny Esbit Solid Fuel Cookset 1500 to lekki i obowiązkowy element każdego biwakowicza oraz podróżnika. Znajdziesz w nim pojemny garnek z pokrywką, stojak oraz palnik dedykowany na alkohol.

Cena 360,00 zł

Solid Fuel Cookset 1000

Zestaw Esbit Solid Fuel Cookset 1000 jest trwałym, kompaktowym i jednocześnie lekkim kompletem dedykowanym dla miłośników wielodniowych trekkingów oraz biwaków. W komplecie znajdują się garnek o pojemności ok. 1000 ml, pokrywka oraz stojak dedykowany na paliwo stałe.

Cena 290,00 zł

Esbit - Kuchenka na paliwo stałe

Ultralekka i kompaktowa awaryjna kuchenka polowa na paliwo stałe. W zestawie znajdują się również trzy tableki paliwa (3x14g).

Kuchenka wykonana została z jednego kawałka lekkiego i wytrzymałego stopu galwanizowanej stali. Po wyprostowaniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.

Cena 35,00 zł

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Small 16 x 5g

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Small 16 x 5g jest drobnym narzędziem, które możesz wykorzystać podczas wyprawy w góry. Wykonana z wysokiej jakości stali jest odporna na oddziaływanie wysokich temperatur oraz wilgoci.

Cena 65,00 zł

Palnik na alkohol Esbit Alcohol Burner

Palnik na alkohol Esbit Alcohol Burner charakteryzuje się prostą budową i bardzo małymi wymiarami. Dedykowany do różnych naczyń turystycznych, pozwoli Ci przygotować gorący posiłek w terenie, nawet w trudniejszych warunkach.

Cena 65,00 zł

Zestaw Esbit Solid Fuel Cookset 1100ml

Zestaw Esbit Solid Fuel Cookset 1100ml to wszechstronny model, który doskonale sprawdzi się podczas kempingów, oraz terenowych aktywności. Kompaktowy zestaw składa się z kuchenki turystycznej, oraz garnka o pojemności 1100 ml.

Cena 300,00 zł

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel to komplet, który po złożeniu zajmuje niewielkie rozmiary, dzięki czemu znajdzie swoje miejsce w każdym plecaku górskiego turysty lub miłośnika biwaków.

Cena 190,00 zł

Zestaw do gotowania Esbit Alcohol Cookset 2,35l

Zestaw do gotowania Esbit Alcohol Cookset 2,35l jest solidnym kompletem dedykowanym w szczególności dla podróżników i fanów biwakowania. Umożliwi Ci on przygotowanie świeżego i kompletnego posiłku w terenie i jednocześnie nie zajmie wiele miejsca w bagażu.

Cena 425,00 zł

Paliwo stałe Esbit Solid Fuel Tablets 12 x 14g

Paliwo stałe Esbit Solid Fuel Tablets 12 x 14g powstało z myślą o podróżnikach i biwakowaniu. Bezpieczne i łatwe w stosowaniu mają postać tabletek, które spalają się niemal niewidocznym dymem.

Cena 50,00 zł

Kuchenka turystyczna Esbit Titanium Solid Fuel Stove

Kuchenka turystyczna Esbit Titanium Solid Fuel Stove jest lekkim modelem, który wykorzystasz podczas aktywności w terenie lub na biwaku. Charakteryzuje się ona również bardzo małymi rozmiarami, dzięki którym zmieścisz kuchenkę nawet w kieszeni.

Cena 95,00 zł

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Large 12 x 14g

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Large 12 x 14g jest największym, lecz wciąż kompaktowym modelem zaprojektowanym z myślą o podróżach. W komplecie z kuchenką otrzymasz bezpieczne i  łatwe w użyciu paliwo stałe, które może być stosowane nawet w ujemnych temperaturach.

Cena 100,00 zł

Turystyczny ekspres ze stali nierdzewnej Esbit Coffee Maker

Turystyczny ekspres ze stali nierdzewnej Esbit Coffee Maker to model ciśnieniowy wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dedykowany dla podróżników świetnie sprawdzi się na biwaku lub w wyższych partiach gór.

Cena 260,00 zł

Zestaw Esbit Cookset

Kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove Large 12 x 14g jest największym, lecz wciąż kompaktowym modelem zaprojektowanym z myślą o podróżach. W komplecie z kuchenką otrzymasz bezpieczne i  łatwe w użyciu paliwo stałe, które może być stosowane nawet w ujemnych temperaturach.

Cena 280,00 zł

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset 585ml

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset 585ml składa się z małych i kompaktowych elementów do gotowania. Znajdziesz w nim garnek wykonany z anodowanego aluminium oraz podstawy na paliwo stałe Esbit.

Cena 170,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1600 ml

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1600 ml charakteryzuje się najwyższą pojemnością z linii Aluminium Pot i jest dedykowany dla podróżników i miłośników wielodniowych trekkingów. Model pozwoli Ci przygotować ciepły posiłek dla maksymalnie trzech osób...

Cena 270,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 625 ml

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 625 ml został zaprojektowany z myślą o wielodniowych trekkingach oraz campingach. Naczynie pozwoli Ci przygotować ciepły i świeży posiłek dla jednej osoby, a jego konstrukcja zachowa wszystkie walory estetyczne i właściwości nawet po...

Cena 170,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1100 ml

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1100 ml jest drugim co do wielkości naczyniem z linii, którego właściwości wykorzystasz w terenie do przygotowania ciepłego posiłku bądź napoju. Jego atutem jest estetyczne matowe wykończenie oraz pozytywny stosunek wagi względem wytrzymałości.

Cena 230,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1000

Garnek turystyczny Esbit Aluminium Pot 1000 to trwałe i jednocześnie lekkie naczynie dedykowane dla podróżników oraz miłośników biwakowania. Z jego pomocą przygotujesz ciepły posiłek dla jednej lub dwóch osób..

Cena 200,00 zł

Garnek Esbit Aluminium Pot 1200

Garnek Esbit Aluminium Pot 1200 to trwałe i jednocześnie lekkie naczynie turystyczne umożliwiające przygotowanie świeżego oraz ciepłego posiłku w terenie. Jest on dedykowany dla jednej lub dwóch osób, a jego konstrukcja została dostosowana do najważniejszych potrzeb zarówno w trakcie gotowania...

Cena 270,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Stainless Steel Pot 1L

Garnek turystyczny Esbit Stainless Steel Pot 1L, a właściwie garnków składa się z dwóch naczyń o różnych pojemnościach. Oba zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która nie wpływa negatywnie na smak potraw i jest bezpieczna w zetknięciu z żywnością.

Cena 230,00 zł

Garnek turystyczny Esbit Stainless Steel Pot 625ml

Garnek turystyczny Esbit Stainless Steel Pot 625ml jest kompaktowym naczyniem, które możesz zabrać ze sobą w teren. Dedykowany dla podróżników i miłośników biwakowania umożliwia przyrządzenie pełnowartościowego posiłku w naturalnych warunkach.

Cena 170,00 zł

Sztućce Esbit Titanium Cutlery Set w/Silicon Sleeve

Sztućce Esbit Titanium Cutlery Set w/Silicon Sleeve są lekkim zestawem podstawowych elementów niezbędnych do spożycia posiłku. Całość wykonano z bezpiecznych materiałów, które mogą mieć styczność z jedzeniem i nie wpływają negatywnie na jego smak ani zapach.

Cena 180,00 zł

Czajnik Esbit Kettle 1,4L

Czajnik Esbit Kettle 1,4L jest bardzo lekkim naczyniem, dzięki któremu zagotujesz wodę na ulubioną herbatę lub kawę w terenie. Łatwy w obsłudze jest także bezpieczny, dzięki dokładnie dobranym materiałom, które nie wpływają negatywnie na smak i zapach.

Cena 180,00 zł

Czajnik Esbit Kettle 0,6L

Czajnik turystyczny Esbit Kettle 0,6L to poręczne naczynie z anodowanego aluminium, które wykorzystasz podczas biwaków w terenie. Cała jego konstrukcja charakteryzuje się wygodą użytkowania i posiada kompaktowe wymiary dzięki optymalnej pojemności.

Cena 135,00 zł

Sztućce Esbit Titanium Cutlery Set

Czajnik turystyczny Esbit Kettle 0,6L to poręczne naczynie z anodowanego aluminium, które wykorzystasz podczas biwaków w terenie. Cała jego konstrukcja charakteryzuje się wygodą użytkowania i posiada kompaktowe wymiary dzięki optymalnej pojemności.

Cena 135,00 zł

Naczynie turystyczne tytanowe Esbit Titanium Pot

Naczynie turystyczne tytanowe Esbit Titanium Pot jest lekkim modelem, który może pełnić rolę garnka do gotowania lub kubka. Optymalna pojemność 750 ml pozwoli Ci spożywać ciepły posiłek lub ulubioną kawę w każdych warunkach.

Cena 280,00 zł

Naczynia Esbit Aluminium Cookware 3 Non-Stick

Naczynia Esbit Aluminium Cookware 3 Non-Stick są funkcjonalnym kompletem dedykowanym dla miłośników biwakowania oraz turystyki. Zestaw posiada solidne garnki oraz patelnię, które zostały pokryte powłoką chroniącą przed przywieraniem.

Cena 380,00 zł

Zestaw garnków Robens Frontier Pro Cook Set L

Naczynia Esbit Aluminium Cookware 3 Non-Stick są funkcjonalnym kompletem dedykowanym dla miłośników biwakowania oraz turystyki. Zestaw posiada solidne garnki oraz patelnię, które zostały pokryte powłoką chroniącą przed przywieraniem.

Cena 420,00 zł

Garnek turystyczny Robens Turbo Pot Pro

Garnek turystyczny Robens Turbo Pot Pro świetnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju górskich wędrówek, gdy zechcesz przygotować ciepły posiłek. Ten model wykonano z zastosowaniem specjalnego radiatora oraz neoprenowego rękawa, co znacznie skraca czas gotowania.

Cena 290,00 zł

Zestaw garnków Robens Cookery King Pro

Zestaw garnków Robens Cookery King Pro zaprojektowano z myślą o wszystkich osobach, które wybierają się na wielodniowy trekking lub planując spędzić kilka dni na kempingu i chcą mieć możliwość przygotowania własnych posiłków. Mając przy sobie ten zestaw...

Cena 650,00 zł

Zestaw Robens Leaf Meal Kit - anthracite

Zestaw Robens Leaf Meal Kit Anthracite to rozwiązanie, które docenią miłośnicy wypadów w plener. Składa się z funkcjonalnych naczyń, pozwalających na wygodne spożycie posiłku w terenowych warunkach. W komplecie znajdziesz miskę z pokrywką, kubek oraz sztućce.

Cena 165,00 zł

Garnek turystyczny Robens Ottawa Pot 4L

Garnek turystyczny Robens Ottawa 4L świetnie sprawdzi się podczas grupowych wyjazdów na biwak. Z pomocą tego modelu możesz w wygodny sposób przygotować większą ilość jedzenia dla swojej rodziny lub przyjaciół.

Cena 190,00 zł

Zestaw kubków turystycznych Robens Sierra Steel Cup Set

Zestaw kubków turystycznych Robens Sierra Steel Cup Set pomoże Ci oraz Twojemu partnerowi w komfortowy sposób cieszyć się smakiem Waszej ulubionej herbaty lub aromatycznej kawy podczas spędzania czasu w terenie. Opływowy kształt sprawi, że z łatwością zapakujesz je do swojego turystycznego...

Cena 69,00 zł

Sztućce turystyczne Robens Folding Alloy Cutlery Set

Sztućce turystyczne Robens Folding Alloy Cutlery Set to minimalistyczny model odpowiedni dla osób ceniących sobie jak najmniejszą wagę oraz gabaryty. Bez trudu zmieścisz ten zestaw nawet w kieszeni.

Cena 89,00 zł

Sztućce Robens Titanium Spork

Sztućce Robens Titanium Spork to idealne narzędzie każdego turysty, które pozwoli na spożywanie zarówno zupy, jak i twardszego pożywienia. Połączenie 2 w 1 sprawia, że na szlak lub camping zabierzesz mniejszą ilość ekwipunku bez straty na funkcjonalności.

Cena 89,00 zł

Paliwo stałe Tactical FoodPack Tactical Fire Pot

Paliwo stałe Tactical FoodPack Tactical Fire Pot to innowacyjna propozycja na podgrzanie Twojego liofilizatu. Wykorzystany żel podaruje Ci około 40 minut palenia, bez produkowania dymu lub popiołu. Spiszę się zatem świetnie w terenowych warunkach.

Cena 33,00 zł

Podgrzewacz chemiczny Tactical FoodPack Tactical Heater Bag with element

Podgrzewacz chemiczny Tactical FoodPack Tactical Heater Bag with element pozwoli Ci przygotować Twój liofilizat bez dostępu do gorącej wody. Wystarczy około 20 minut, abyś otrzymał gorące danie. Co ważne, po wymianie elementu grzewczego torebkę będziesz mógł wykorzystać jeszcze co najmniej 10...

Cena 25,00 zł

Termos z wyświetlaczem LCD - 500ml

Sportowy kubek termiczny smart, niezbędny w samochodzie, pracy i szkole. Idealny do użytkowania w chłodniejsze i cieplejsze dni.

Cena 39,00 zł

Składana butelka na wodę 0,7l

Specyfikacja:

 • Materiał: kompozytowy PE+PA+PET
 • Kolor: czarny
 • Pojemność: 700 ml
 • Waga: 33 g
 • Rozmiar: 23 * 13 cm
Cena 26,00 zł

Niezbędnik turystyczny składany 4w1

Profesjonalny niezbędnik każdego survivalowca, grzybiarza, leśnika, trapera.  Niezastąpiony w plenerze, również ze względu na oszczędność miejsca.

Cena 29,00 zł